O nas

Kwiaciarnia Bielsko

Po co chodzimy do kwiaciarni? Czasami, by kupić kwiaty. Najczęściej jednak po to, by sprawić komuś radość, obdarować czymś wyjątkowym, „opowiedzieć” o uczuciach. Tym właśnie się zajmujemy – tworzymy kompozycje, które pomogą Ci powiedzieć: „dziękuję”, „przepraszam”, „kocham”. Oferujemy bukiety, wiązanki ślubne, wiązanki żałobne bukiety okolicznościowe.

Co wyróżnia nasze kwiatowe opowieści?

Kreatywne pomysły
Szukasz czegoś wyjątkowego? My na pewno Cię nie zawiedziemy. Na okrągłą rocznicę ślubu przygotujemy tort ze świeżych kwiatów, a na urodziny bukiet w kaloszu lub na kołpaku, artystycznie zapakujemy wymarzony prezent i udekorujemy kwiatami salę na przyjęcie weselne. Tworzymy z fantazją, mamy mnóstwo pomysłów i duże wyczucie oczekiwań klienta. Z naszą pomocą na pewno zachwycisz.

Historia pełna pasji
Naszą historię napisała pasja i miłość do kwiatów. Kwiaciarnia Różana z Bielska-Białej została założona przez osobę, która kocha to, co robi, jest kreatywna, pełna energii i pomysłów na nowe kompozycje. Dbamy, by te pozytywne emocje zakwitały i aby ludzie się nimi dzielili. Dlatego też u nas zawsze znajdziesz długą czerwoną różę – symbol miłości i idealny upominek dla ważnej osoby. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób z okolic Bielska-Białej, Żywca, Pszczyny.

Wybór, który przyprawia o zawrót głowy
„Różanej” udało się połączyć urok i klimat, jaki panuje w niewielkich kwiaciarniach z bardzo szerokim wyborem. Dużą wagę przywiązujemy do wystroju. Stawiamy na naturalność i bogactwo zapachów, dzięki czemu klienci czują się u nas swobodnie, a równocześnie wyjątkowo. Duża powierzchnia sklepu to z kolei obietnica, że znajdziesz u nas wszystko, czego szukasz.

Doświadczony personel
Osoby, które pracują w kwiaciarni są zawsze uśmiechnięte i otwarte na życzenia klientów. Posiadają bogate doświadczenie w sztuce układania bukietów i mają duże wyczucie smaku. Są także prawdziwymi pasjonatkami, gdyż same posiadają ogrody oraz spore kolekcje kwiatów doniczkowych, które budzą zachwyt wśród ich znajomych. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz niepowtarzalną kompozycję, która podbije serce obdarowanej osoby. Możesz również uzyskać porady na temat hodowli i pielęgnacji roślin ozdobnych.

Kwiaciarnia Bielsk-Biała kwiaciarnia z dostawą bukiety okoliczościowe wiązanki ślubne wiązanki kwiaciarnia wiązanki ślubne wiązanki żałbone

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała

Kwiaciarnia różana Bielsko-Biała